Σχεδιαστές » I-K » Αρωματικο « Ομάδες

KenzoKi Rice Steam (Sensual) Kenzo για γυναίκες

θρούμπι
γεύση καρυδιού
KenzoKi Rice Steam (Sensual) Kenzo για γυναίκες Εικόνες

KenzoKi Rice Steam (Sensual) από Kenzo είναι ένα Αρωματικο άρωμα για γυναίκες. KenzoKi Rice Steam (Sensual) κυκλοφόρησε το έτος 2006. Το άρωμα περιέχει ρύζι.

ρύζι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about KenzoKi Rice Steam (Sensual) by Kenzo.

KenzoKi Rice Steam (Sensual) Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Kenzo KenzoKi Rice Steam (Sensual) fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Kenzo KenzoKi Rice Steam (Sensual), μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει KenzoKi Rice Steam (Sensual) by Kenzo. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για KenzoKi Rice Steam (Sensual) by Kenzo αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο
Pal Zileri Pal Zileri Yves Saint Laurent Kouros Eau d`Ete 2006 Etienne Aigner Aigner Black Icedrops for Men Monotheme Fine Fragrances Venezia Tea Leaves White Tea & Rice The Healing Garden Perfect Calm Yosh U4eahh! 2.43 Ayala Moriel Lovender CB I Hate Perfume Lavender Tea Liz Earle Botanical Essence No.1 Paco Rabanne XS Pour Homme Sensual Summer Taylor of London Calming Lavender Jeanne Arthes Cassandra Pour Homme