Σχεδιαστές » I-K » Αρωματικο « Ομάδες

aquatic
ozoνώδες
υδάτινο
KenzoKi White Lotus (Relaxing) Kenzo για γυναίκες Εικόνες

KenzoKi White Lotus (Relaxing) από Kenzo είναι ένα Αρωματικο άρωμα για γυναίκες. KenzoKi White Lotus (Relaxing) κυκλοφόρησε το έτος 2006. Το άρωμα περιέχει Λωτός.

Λωτός

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about KenzoKi White Lotus (Relaxing) by Kenzo.

KenzoKi White Lotus (Relaxing) Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Kenzo KenzoKi White Lotus (Relaxing) fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Kenzo KenzoKi White Lotus (Relaxing), μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει KenzoKi White Lotus (Relaxing) by Kenzo. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για KenzoKi White Lotus (Relaxing) by Kenzo αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο
Kenzo KenzoKi Rice Steam (Sensual) Benetton Benetton White Night Man Pal Zileri Pal Zileri Roger & Gallet Eau de Shiso Aroma Aveda Chakra 7 Bliss Emilio Pucci Sole 149 Avon Christian Lacroix Absynthe Penhaligon`s Douro Maurer & Wirtz 4711 Acqua Colonia Lemon & Ginger Maurer & Wirtz 4711 Acqua Colonia Royal Riesling Playboy Ibiza JoAnne Bassett Napoleon