Σχεδιαστές » I-K » Ανατολικο Πικαντικο « Ομάδες

King Kong Kenzo για γυναίκες

King Kong Kenzo για γυναίκες

King Kong Kenzo για γυναίκες Εικόνες King Kong Kenzo για γυναίκες Εικόνες

King Kong από Kenzo είναι ένα Ανατολικο Πικαντικο άρωμα για γυναίκες. King Kong κυκλοφόρησε το έτος 1978. Το άρωμα περιέχει Μπανάνα, καρυκεύματα, μοσχοκάρφι, μέντα, νότες πρασίνου, δρυς βρύα , ρετσίνη, Κεχριμπάρι και τριαντάφυλλο.

Μπανάνα καρυκεύματα μοσχοκάρφι μέντα νότες πρασίνου δρυς βρύα ρετσίνη Κεχριμπάρι τριαντάφυλλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about King Kong by Kenzo.

King Kong Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Kenzo King Kong fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Kenzo King Kong, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει King Kong by Kenzo. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για King Kong by Kenzo αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολικο Πικαντικο
Yves Saint Laurent Nu Fendi Life Essence Balenciaga Cristobal Krizia Time Woman L`Erbolario Spezie Parfumerie Generale PG21 Felanilla Fred Hayman Touch for Men Sahlini Parfums Femininde Carolina Herrera CH Men Demeter Fragrance Cinnamon Toast Demeter Fragrance Holy Smoke Byredo Accord Oud