Σχεδιαστές » I-K » Λουλουδενιο « Ομάδες

L`Eau de Kenzo Amour Kenzo για γυναίκες

L`Eau de Kenzo Amour Kenzo για γυναίκες

L`Eau de Kenzo Amour Kenzo για γυναίκες Εικόνες

L`Eau de Kenzo Amour από Kenzo είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. L`Eau de Kenzo Amour κυκλοφόρησε το έτος 2011. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, Νεράντζι και τσάι; οι μεσαίες νότες είναι Υλάνγκ Υλάνγκ, πλουμέρια(φρατζιπάνι) και παιώνια; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος και Βανιλια.

Περγαμόντο Νεράντζι τσάι

Υλάνγκ Υλάνγκ πλουμέρια(φρατζιπάνι) παιώνια

Μόσχος Βανιλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about L`Eau de Kenzo Amour by Kenzo.

L`Eau de Kenzo Amour Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Kenzo L`Eau de Kenzo Amour fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Kenzo L`Eau de Kenzo Amour, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει L`Eau de Kenzo Amour by Kenzo. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για L`Eau de Kenzo Amour by Kenzo αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Ghost Ghost Anticipation Comptoir Sud Pacifique Eau de Naphe Avon Pur Blanca Victoria`s Secret Sexy Little Thing Ooh La La Jo Malone Lotus Blossom & Water Lily Hugo Boss Femme L`Eau Fraiche Loewe Aire Loewe Pacifica French Lilac Keiko Mecheri Datura Blanche Scents of Time Night Star Cuba Paris Cuba Jungle Snake Romane Ever Classic