Σχεδιαστές » I-K » Αρωματικο Κιτρο « Ομάδες

L'Eau par Kenzo Ice pour Homme Kenzo για άνδρες

L'Eau par Kenzo Ice pour Homme Kenzo για άνδρες

L'Eau par Kenzo Ice pour Homme από Kenzo είναι ένα Αρωματικο Κιτρο άρωμα για άνδρες. L'Eau par Kenzo Ice pour Homme κυκλοφόρησε το έτος 2008. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Jacques Cavallier. Οι νότες κορυφής είναι λάιμ και μέντα; οι μεσαίες νότες είναι μοσχοκάρυδο, γαρίφαλο και Κάρδαμο; οι νότες της βάσης είναι Βενζόη και Βέτιβερ.

λάιμ μέντα

μοσχοκάρυδο γαρίφαλο Κάρδαμο

Βενζόη Βέτιβερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about L'Eau par Kenzo Ice pour Homme by Kenzo.

L'Eau par Kenzo Ice pour Homme Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Kenzo L'Eau par Kenzo Ice pour Homme fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Kenzo L'Eau par Kenzo Ice pour Homme, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει L'Eau par Kenzo Ice pour Homme by Kenzo. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για L'Eau par Kenzo Ice pour Homme by Kenzo αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Κιτρο
Christian Dior Eau Sauvage Extreme Calvin Klein CK One Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Eau de Jade Annick Goutal Les Nuits d'Hadrien Tommy Bahama Set Sail St. Barts for Men Roger & Gallet Jean Marie Farina Extra Vieille Comme des Garcons Comme des Garcons Series 4 Cologne : Citrico Patyka Hesperide L`Occitane en Provence Citrus Verbena Summer Fragrance 2009 Atelier Flou Eau d`Aviateur JoAnne Bassett Colette Potter & Moore Lavender and Italian Lemon