Σχεδιαστές » I-K » Ξυλωδη « Ομάδες

L'Eau par Kenzo Love L'Eau pour Homme Kenzo για άνδρες

L'Eau par Kenzo Love L'Eau pour Homme Kenzo για άνδρες

ozoνώδες
aquatic
L'Eau par Kenzo Love L'Eau pour Homme Kenzo για άνδρες Εικόνες L'Eau par Kenzo Love L'Eau pour Homme Kenzo για άνδρες Εικόνες

L'Eau par Kenzo Love L'Eau pour Homme από Kenzo είναι ένα Ξυλωδη άρωμα για άνδρες. L'Eau par Kenzo Love L'Eau pour Homme κυκλοφόρησε το έτος 2006. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι JoAnne Bassett. Το άρωμα περιέχει Βασιλικός, βρύα δριός, πεπόνι, δέρμα, μπλε λεβάντα, Μόσχος, Αγγούρι, πατσουλί και φασκόμηλο.

Βασιλικός βρύα δριός πεπόνι δέρμα μπλε λεβάντα Μόσχος Αγγούρι πατσουλί φασκόμηλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about L'Eau par Kenzo Love L'Eau pour Homme by Kenzo.

L'Eau par Kenzo Love L'Eau pour Homme Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Kenzo L'Eau par Kenzo Love L'Eau pour Homme fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Kenzo L'Eau par Kenzo Love L'Eau pour Homme, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει L'Eau par Kenzo Love L'Eau pour Homme by Kenzo. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για L'Eau par Kenzo Love L'Eau pour Homme by Kenzo αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη
Montale Sandal Sliver Lorenzo Villoresi Vetiver Ajmal Vice DSQUARED² He Wood Rocky Mountain Wood Eclectic Collections Agenda Donna Karan Essence Wenge Givenchy Pi Neo 2010 M. Micallef Les 4 Saisons: Automne Serge Lutens Bois et Musc Les Nez Turtle Vetiver Keiko Mecheri Genie des Bois Parah Black Touch