Σχεδιαστές » I-K » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

L'Eau par Kenzo Wild Kenzo για γυναίκες

L'Eau par Kenzo Wild Kenzo για γυναίκες

aquatic
L'Eau par Kenzo Wild Kenzo για γυναίκες Εικόνες L'Eau par Kenzo Wild Kenzo για γυναίκες Εικόνες

L'Eau par Kenzo Wild από Kenzo είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. L'Eau par Kenzo Wild κυκλοφόρησε το έτος 2011. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Olivier Cresp. Οι νότες κορυφής είναι Μανταριν ορανζ, πασχαλιά, μέντα, καλάμι και τζίντζερ; οι μεσαίες νότες είναι Αμαρυλις, ροδάκινο , νούφαρο, γιασεμί, τριαντάφυλλο και κρίνο της κοιλάδας; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, Κέδρος της Βιρτζίνιας και Βανιλια.

Μανταριν ορανζ πασχαλιά μέντα καλάμι τζίντζερ

Αμαρυλις ροδάκινο νούφαρο γιασεμί τριαντάφυλλο κρίνο της κοιλάδας

Μόσχος Κέδρος της Βιρτζίνιας Βανιλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about L'Eau par Kenzo Wild by Kenzo.

L'Eau par Kenzo Wild Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Kenzo L'Eau par Kenzo Wild fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Kenzo L'Eau par Kenzo Wild, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει L'Eau par Kenzo Wild by Kenzo. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για L'Eau par Kenzo Wild by Kenzo αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Chopard Wish Pink Diamond Gucci Gucci Eau de Parfum II Tommy Hilfiger True Star Jil Sander Stylessence Sweet Years Sweet Years Prive Givenchy Oblique Play Avon Make Me Wonder Gres Pastel de Gres Emanuel Ungaro Ungaro Party Benefit Garden of Good & Eva Romane Jet 365 Long Weekend Roberto Cavalli Anniversary