Σχεδιαστές » I-K » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Madly Kenzo! Kenzo για γυναίκες

Madly Kenzo! Kenzo για γυναίκες

καπνιστό
απαλό πικάντικο
Madly Kenzo! Kenzo για γυναίκες Εικόνες Madly Kenzo! Kenzo για γυναίκες Εικόνες Madly Kenzo! Kenzo για γυναίκες Εικόνες Madly Kenzo! Kenzo για γυναίκες Εικόνες

Madly Kenzo! από Kenzo είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Madly Kenzo! κυκλοφόρησε το έτος 2011. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Aurelien Guichard. Οι νότες κορυφής είναι άνθος πορτοκαλιού Αφρικής και ροζ πιπέρι; οι μεσαίες νότες είναι θυμίαμα, ηλιοτρόπιο και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, Κέδρος της Βιρτζίνιας και Βανιλια.

άνθος πορτοκαλιού Αφρικής ροζ πιπέρι

θυμίαμα ηλιοτρόπιο τριαντάφυλλο

Μόσχος Κέδρος της Βιρτζίνιας Βανιλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Madly Kenzo! by Kenzo.

Madly Kenzo! Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Kenzo Madly Kenzo! fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Kenzo Madly Kenzo!, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Madly Kenzo! by Kenzo. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Madly Kenzo! by Kenzo αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Estée Lauder SpellBound Annick Goutal Songes Alessandro Dell` Acqua Alessandro Dell` Acqua Kenzo Flower by Kenzo Summer Fragrance 2006 Shu Uemura Fleur de Terre Pilar & Lucy Tiptoeing Through Chambers of the Moon Le Labo Neroli 36 Moschino Toujours Glamour Iceberg Universe Pussy Deluxe Showcat Teufels Kuche Tender Effection NafNaf Expression