Σχεδιαστές » I-K » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Madly Kenzo! Kiss ‘n Fly Kenzo για γυναίκες

Madly Kenzo! Kiss ‘n Fly Kenzo για γυναίκες

τροπικό
aquatic
Madly Kenzo! Kiss ‘n Fly Kenzo για γυναίκες Εικόνες Madly Kenzo! Kiss ‘n Fly Kenzo για γυναίκες Εικόνες Madly Kenzo! Kiss ‘n Fly Kenzo για γυναίκες Εικόνες

Madly Kenzo! Kiss ‘n Fly από Kenzo είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Madly Kenzo! Kiss ‘n Fly κυκλοφόρησε το έτος 2013. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Aurelien Guichard. Οι νότες κορυφής είναι αχλάδι, λίτσι και γκρειπ φρουτ; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, κρίνος και φρέζια; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος και Κέδρος.

αχλάδι λίτσι γκρειπ φρουτ

γιασεμί κρίνος φρέζια

Μόσχος Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Madly Kenzo! Kiss ‘n Fly by Kenzo.

Madly Kenzo! Kiss ‘n Fly Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Kenzo Madly Kenzo! Kiss ‘n Fly fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Kenzo Madly Kenzo! Kiss ‘n Fly, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Madly Kenzo! Kiss ‘n Fly by Kenzo. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Madly Kenzo! Kiss ‘n Fly by Kenzo αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Ghost Ghost Sheer Summer Givenchy My Givenchy Dream Elizabeth Arden Mediterranean Breeze Anna Sui Night of Fancy Burberry Burberry Summer Women 2009 Tocca Giulietta Benefit B Spot CnR Create Virgo S. Cute Sweet Amour Green Apple M. Micallef Royal Muska Yves Rocher Aquarelles Végétales Eau Fruitee pour L`Ete Paco Rabanne Lady Million