Σχεδιαστές » I-K » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Peace Kenzo για γυναίκες και άνδρες

Peace Kenzo για γυναίκες και άνδρες

Peace Kenzo για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Peace Kenzo για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Peace από Kenzo είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Peace κυκλοφόρησε το έτος 2008. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Annick Menardo. Η νότα κορυφής είναι Μανταριν ορανζ; η μεσαία νότα είναι Κέδρος; οι νότες της βάσης είναι σπόρος Τόνκα, Μόσχος, Βανίλια και ηλιοτρόπιο.

Μανταριν ορανζ

Κέδρος

σπόρος Τόνκα Μόσχος Βανίλια ηλιοτρόπιο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Peace by Kenzo.

Peace Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Kenzo Peace fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Kenzo Peace, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Peace by Kenzo. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Peace by Kenzo αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Laura Biagiotti Roma per Uomo Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Kyoto Comptoir Sud Pacifique Mage D'Orient L`Erbolario Sandalwood Etro Shaal Nur Matthew Williamson Incense Christian Dior Elixir Midnight Poison becker.eshaya Golden Amber Thierry Mugler Alien Liqueur de Parfum Six Scents Six Scents Series Two 2 Damir Doma: Ende / Anfang DSH Perfumes Vetyver Ralph Lauren Extreme Polo Sport