Σχεδιαστές » I-K » Ξυλωδη Πικαντικο « Ομάδες

Power Kenzo για άνδρες

Power Kenzo για άνδρες

Το έχω: 1 Το είχα : 1 Το θέλω: 1

Power Kenzo για άνδρες Εικόνες Power Kenzo για άνδρες Εικόνες Power Kenzo για άνδρες Εικόνες Power Kenzo για άνδρες Εικόνες

Power από Kenzo είναι ένα Ξυλωδη Πικαντικο άρωμα για άνδρες. Power κυκλοφόρησε το έτος 2008. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Olivier Polge. Οι νότες κορυφής είναι Κάρδαμο, Περγαμόντο και κόλιανδρος; η μεσαία νότα είναι Λουλούδια; οι νότες της βάσης είναι Κέδρος, βάλσαμο Τολού και λάβδανο.

Κάρδαμο Περγαμόντο κόλιανδρος

Λουλούδια

Κέδρος βάλσαμο Τολού λάβδανο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Power by Kenzo.

Power Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Kenzo Power fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Kenzo Power, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Power by Kenzo. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Power by Kenzo αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Πικαντικο
Versace Versace Man Molton Brown Black Pepper Cacharel Cacharel Pour Homme Joop! Rococo for Men Baldessarini Del Mar Marbella Edition Cadillac Cadillac Floris Santal Vero Profumo onda Esteban Bois Plume Masaki Matsushima Masaki Aqua Platinum Esteban Bois Velours Smell Bent Dr. Dreidel