Σχεδιαστές » I-K » Αρωματικο Κιτρο « Ομάδες

Power Cologne Kenzo για άνδρες

Power Cologne Kenzo για άνδρες

Το έχω: 1 Το θέλω: 2

Power Cologne Kenzo για άνδρες Εικόνες

Power Cologne από Kenzo είναι ένα Αρωματικο Κιτρο άρωμα για άνδρες. Power Cologne κυκλοφόρησε το έτος 2009. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Olivier Polge. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, Βερβένα λέμόν και Κάρδαμο; οι μεσαίες νότες είναι Γεράνι, πιπέρι μαύρο και κόλιανδρος; οι νότες της βάσης είναι βάλσαμο Τολού, Κέδρος της Βιρτζίνιας και βετιβέρ.

Περγαμόντο Βερβένα λέμόν Κάρδαμο

Γεράνι πιπέρι μαύρο κόλιανδρος

βάλσαμο Τολού Κέδρος της Βιρτζίνιας βετιβέρ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Power Cologne by Kenzo.

Power Cologne Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Kenzo Power Cologne fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Kenzo Power Cologne, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Power Cologne by Kenzo. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Power Cologne by Kenzo αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Κιτρο
Chanel Cristalle Eau de Toilette Hugo Boss Boss in Motion edition IV Puma Puma Limited Edition Man Cartier Eau de Cartier Concentree L`Occitane en Provence Citrus Verbena Intense John Varvatos Artisan Eclectic Collections Factor Lush Cinders M. Micallef Les 4 Saisons: White Sea Rasasi Chastity Men Odin 02 Owari Can Carlos Albahaca