Σχεδιαστές » I-K » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Summer by Kenzo Kenzo για γυναίκες

Summer by Kenzo Kenzo για γυναίκες

Το έχω: 9 Το είχα : 12 Το θέλω: 7

κίτρινο φλόραλ
Summer by Kenzo Kenzo για γυναίκες Εικόνες Summer by Kenzo Kenzo για γυναίκες Εικόνες Summer by Kenzo Kenzo για γυναίκες Εικόνες

Summer by Kenzo από Kenzo είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Summer by Kenzo κυκλοφόρησε το έτος 2005. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Alberto Morillas. Οι νότες κορυφής είναι λεμόνι, Εσπεριδοειδή και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι μιμόζα, Βιολέτα, φρέζια, Γάλα Αμυγδάλου, γιασεμί και κρίνο της κοιλάδας; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, Μόσχος, λεμόνι, νότες ξύλων, Κέδρος και στίραξ.

λεμόνι Εσπεριδοειδή Περγαμόντο

μιμόζα Βιολέτα φρέζια Γάλα Αμυγδάλου γιασεμί κρίνο της κοιλάδας

Κεχριμπάρι Μόσχος λεμόνι νότες ξύλων Κέδρος στίραξ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Summer by Kenzo by Kenzo.

Summer by Kenzo Σχόλια Αρωμάτων

VanityRoom
VanityRoom

Το μύρισα και μου θύμισε αντιηλιακό ....πολυ πολυ καλοκαιρινό !!! Συγουρα το θέλω στην συλλογή μου !!!

Jan
2017
mary ko
mary ko

Δροσερό και ξεχωριστό, άρωμα με χαρακτήρα που σπάνια το συναντάς σε φρέσκα δροσερά αρώματα, πολύ καλή επιλογή για το καλοκαίρι.

Apr
2015
star
star

Η ΜΙΜΟΖΑ ΞΕΧΩΡΙΖΕΙ ΣΕ ΟΛΟ ΤΗΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ... ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΟ ΑΡΩΜΑ ... ΤΟ ΦΟΡΑΣ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΩΡΕΣ

Jul
2013

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Kenzo Summer by Kenzo fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Kenzo Summer by Kenzo, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Summer by Kenzo by Kenzo. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Summer by Kenzo by Kenzo αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Οι άνθρωποι που τους αρέσει αυτό ήθελαν επίσης
Chanel Allure eau de parfum Givenchy Organza Kenzo Flower by Kenzo Estée Lauder Sensuous Noir Christian Dior Midnight Poison Kenzo Kenzo Amour Chanel Coco Eau de Parfum Gucci Gucci Rush Chanel Allure Giorgio Armani Armani Code for Women Hermes Elixir des Merveilles Dolce&Gabbana Sicily Chloe Chloe Eau de Parfum Cacharel Noa Guerlain L'Heure Bleue Estée Lauder Private Collection Tuberose Gardenia Christian Dior Hypnotic Poison Bottega Veneta Bottega Veneta Giorgio Armani Emporio Armani Lei Clinique Aromatics Elixir