Σχεδιαστές » I-K » Αρωματικο Φουγκερ « Ομάδες

Time for Peace Kenzo για άνδρες

Time for Peace Kenzo για άνδρες

Το είχα : 1

Time for Peace Kenzo για άνδρες Εικόνες Time for Peace Kenzo για άνδρες Εικόνες

Time for Peace από Kenzo είναι ένα Αρωματικο Φουγκερ άρωμα για άνδρες. Time for Peace κυκλοφόρησε το έτος 1999. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Annick Menardo. Οι νότες κορυφής είναι φασκόμηλο και Μανταριν ορανζ; οι μεσαίες νότες είναι σπόρος Τόνκα και κάστανο; οι νότες της βάσης είναι βετιβέρ, Κέδρος της Βιρτζίνιας, Κεχριμπάρι και Βανιλια.

φασκόμηλο Μανταριν ορανζ

σπόρος Τόνκα κάστανο

βετιβέρ Κέδρος της Βιρτζίνιας Κεχριμπάρι Βανιλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Time for Peace by Kenzo.

Time for Peace Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Kenzo Time for Peace fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Kenzo Time for Peace, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Time for Peace by Kenzo. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Time for Peace by Kenzo αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Φουγκερ
Creed Tabarome Avon His Story Yves Saint Laurent Kouros Cologne Sport Halston Unbound for Men Tous Tous In Heaven Him Geo. F. Trumper Eau de Quinine Jardin de France Fougere Jean Charles Brosseau The Brun The American Line Air Force - Stealth April Aromatics Third Eye Chakra Oil Ben Sherman 2TONE Jaclyn Smith California for Men