Σχεδιαστές » I-K » Λουλουδενιο « Ομάδες

Time for Peace Kenzo για γυναίκες

Time for Peace Kenzo για γυναίκες

Time for Peace Kenzo για γυναίκες Εικόνες

Time for Peace από Kenzo είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Time for Peace κυκλοφόρησε το έτος 1999. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, Μανταριν ορανζ και Φραγκοστάφυλλο; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί και φρέζια; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος και Κεχριμπάρι.

Περγαμόντο Μανταριν ορανζ Φραγκοστάφυλλο

γιασεμί φρέζια

Μόσχος Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Time for Peace by Kenzo.

Time for Peace Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Kenzo Time for Peace fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Kenzo Time for Peace, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Time for Peace by Kenzo. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Time for Peace by Kenzo αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Marc Jacobs Blush Guerlain Cruel Gardenia Memo Sundance L`Erbolario Fioriscuri Cinq Mondes Eau Egyptienne Limited Edition Christian Dior Miss Dior Cherie L`Eau Acca Kappa Glicine Chloe Chloe Lisy Egofacto Poopoo Pidoo Prada Infusion de Tubereuse Fragonard Reve Indien Caswell Massey Casma