Σχεδιαστές » I-K » Λουλουδενιο « Ομάδες

Wild Kenzo για γυναίκες

Wild Kenzo για γυναίκες

Wild Kenzo για γυναίκες Εικόνες Wild Kenzo για γυναίκες Εικόνες

Wild από Kenzo είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Wild κυκλοφόρησε το έτος 2015. Οι νότες κορυφής είναι ροζ γκειπ φρουτ, ρόδι και ροζ πιπέρι; οι μεσαίες νότες είναι παιώνια, άνθη πορτοκαλιάς και Πράσινο Αμύγδαλο; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, Κέδρος και λευκό τσάι.

ροζ γκειπ φρουτ ρόδι ροζ πιπέρι

παιώνια άνθη πορτοκαλιάς Πράσινο Αμύγδαλο

Μόσχος Κέδρος λευκό τσάι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Wild by Kenzo.

Wild Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Kenzo Wild fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Kenzo Wild, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Wild by Kenzo. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Wild by Kenzo αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

L`Occitane en Provence Rose & Reine Givenchy So Givenchy Estée Lauder Beyond Paradise Blue Celine Dion Paris Nights Salvador Dali Angelic Pink L`Erbolario Narciso Sublime Lorenzo Villoresi Teint de Neige Nina Ricci Love by Nina Histoires de Parfums Tubereuse 3 Animale Caswell Massey Gardenia Tonatto Profumi Notte a Taif Profumi di Pantelleria Tanit