Σχεδιαστές » I-K » Αρωματικο Κιτρο « Ομάδες

Kibio Eau de Parfum 100% Bio Kibio για γυναίκες

Kibio Eau de Parfum 100% Bio Kibio για γυναίκες

Kibio Eau de Parfum 100% Bio Kibio για γυναίκες Εικόνες

Kibio Eau de Parfum 100% Bio από Kibio είναι ένα Αρωματικο Κιτρο άρωμα για γυναίκες. Kibio Eau de Parfum 100% Bio κυκλοφόρησε το έτος 2008. Οι νότες κορυφής είναι πορτοκάλι , Αμάλφι λεμόνι, Μανταριν ορανζ και Λεβάντα; οι μεσαίες νότες είναι Γεράνι και Υλάνγκ Υλάνγκ; οι νότες της βάσης είναι Βανίλια, σπόρος Τόνκα, Βενζόη και πατσουλί.

πορτοκάλι Αμάλφι λεμόνι Μανταριν ορανζ Λεβάντα

Γεράνι Υλάνγκ Υλάνγκ

Βανίλια σπόρος Τόνκα Βενζόη πατσουλί

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Kibio Eau de Parfum 100% Bio by Kibio.

Kibio Eau de Parfum 100% Bio Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Kibio Kibio Eau de Parfum 100% Bio fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Kibio Kibio Eau de Parfum 100% Bio, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Kibio Eau de Parfum 100% Bio by Kibio. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Kibio Eau de Parfum 100% Bio by Kibio αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Κιτρο
Clinique Clinique Happy Thierry Mugler Cologne Summer Flash Tommy Bahama Tommy Bahama Set Sail South Seas Christian Dior Cruise Collection - Escale a Portofino Marc Jacobs Splash Lemon 2009 Xerjoff Mefisto Czech & Speake Citrus Paradisi Smell Bent Debonair Lisa Hoffman French Clary Sage M. Micallef Les 4 Saisons: Yellow Sea Bath and Body Works Citron Nicolai Parfumeur Createur Balle de Match