Σχεδιαστές » I-K » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Fleur Fatale Kim Kardashian για γυναίκες

Fleur Fatale  Kim Kardashian για γυναίκες

Fleur Fatale  Kim Kardashian για γυναίκες Εικόνες Fleur Fatale  Kim Kardashian για γυναίκες Εικόνες

Fleur Fatale από Kim Kardashian είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Fleur Fatale κυκλοφόρησε το έτος 2014. Οι νότες κορυφής είναι Φραγκοστάφυλλο, Βιολέτα και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι ρόδο , παιώνια και ίριδα; οι νότες της βάσης είναι λευκός μόσχος, σανδαλόξυλο και Κεχριμπάρι.

Φραγκοστάφυλλο Βιολέτα Περγαμόντο

ρόδο παιώνια ίριδα

λευκός μόσχος σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Fleur Fatale by Kim Kardashian.

Fleur Fatale Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Kim Kardashian Fleur Fatale fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Kim Kardashian Fleur Fatale , μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Fleur Fatale by Kim Kardashian. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Fleur Fatale by Kim Kardashian αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Hermes Rouge Hermes Eau Delicate Carolina Herrera Carolina Diesel Diesel Green Feminine Montale White Musk Creed Jasmin Imperatrice Eugenie Jean-Louis Scherrer Miss Scherrer Lacoste Femme de Lacoste Arrogance Arrogance Poudre Pour Femme Ramon Molvizar Precious DSH Perfumes Beach Roses (Rose No. 3) Bruno Acampora Musc Oriflame Volare Wisteria