Σχεδιαστές » I-K » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

τουμπερόζα
ozoνώδες
aquatic
Glam Kim Kardashian για γυναίκες Εικόνες

Glam από Kim Kardashian είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Glam κυκλοφόρησε το έτος 2012. Οι νότες κορυφής είναι καρπούζι, κόκκινα μούρα και Εσπεριδοειδή; οι μεσαίες νότες είναι Σταρ γιασεμί, τουμπερόζα και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, ρίζωμα ίρις και Μόσχος.

καρπούζι κόκκινα μούρα Εσπεριδοειδή

Σταρ γιασεμί τουμπερόζα τριαντάφυλλο

σανδαλόξυλο ρίζωμα ίρις Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Glam by Kim Kardashian.

Glam Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Kim Kardashian Glam fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Kim Kardashian Glam, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Glam by Kim Kardashian. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Glam by Kim Kardashian αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Avon Be ... Kissable! The Body Shop Cassis Rose Perfume Oil Jardin de France Shaiming Andy Warhol Marilyn Rose Jean Paul Gaultier Ma Dame Eau Fraiche Clean Fresh Laundry Eclectic Collections Arouse Honore des Pres Love Coco Salvador Dali Laguna Maravilla Best Company Best Company Anna Sui Forbidden Affair Paul Smith Paul Smith Rose Summer Edition 2011