Σχεδιαστές » I-K » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

True Reflection Kim Kardashian για γυναίκες

True Reflection Kim Kardashian για γυναίκες

True Reflection Kim Kardashian για γυναίκες Βίντεο True Reflection Kim Kardashian για γυναίκες Βίντεο
True Reflection Kim Kardashian για γυναίκες Εικόνες True Reflection Kim Kardashian για γυναίκες Εικόνες True Reflection Kim Kardashian για γυναίκες Εικόνες True Reflection Kim Kardashian για γυναίκες Εικόνες

True Reflection από Kim Kardashian είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. True Reflection κυκλοφόρησε το έτος 2012. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, ροδάκινο και κορόμηλο; οι μεσαίες νότες είναι γαρδένια, Λωτός και ορχιδέα; οι νότες της βάσης είναι νότες ξύλων, πατσουλί και Μόσχος.

Περγαμόντο ροδάκινο κορόμηλο

γαρδένια Λωτός ορχιδέα

νότες ξύλων πατσουλί Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about True Reflection by Kim Kardashian.

True Reflection Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Kim Kardashian True Reflection fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Kim Kardashian True Reflection, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει True Reflection by Kim Kardashian. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για True Reflection by Kim Kardashian αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Salvatore Ferragamo Incanto Charms Salvador Dali Dalimix Max Mara Max Mara Silk Touch Elizabeth Taylor Diamonds and Sapphires Yves Saint Laurent Cinema Scenario d`Ete Novae Plus White Gold Givenchy Be Givenchy Joop! Joop! Thrill Woman Koto Parfums Hello Kitty Baby Perfume Loewe Loewe L Marc Jacobs Apple Splash Versace Versus