Σχεδιαστές » I-K » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

Baby Phat Seductive Goddess Kimora Lee Simmons για γυναίκες

Baby Phat Seductive Goddess Kimora Lee Simmons για γυναίκες

Baby Phat Seductive Goddess από Kimora Lee Simmons είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Baby Phat Seductive Goddess κυκλοφόρησε το έτος 2008. Το άρωμα περιέχει Βανίλια, τριαντάφυλλο, Βιολέτα, πατσουλί, Περγαμόντο, Εσπεριδοειδή, δέρμα και λάβδανο.

Βανίλια τριαντάφυλλο Βιολέτα πατσουλί Περγαμόντο Εσπεριδοειδή δέρμα λάβδανο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Baby Phat Seductive Goddess by Kimora Lee Simmons.

Baby Phat Seductive Goddess Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Kimora Lee Simmons Baby Phat Seductive Goddess fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Kimora Lee Simmons Baby Phat Seductive Goddess, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Baby Phat Seductive Goddess by Kimora Lee Simmons. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Baby Phat Seductive Goddess by Kimora Lee Simmons αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε Λουλουδενιο
Bond No 9 Bryant Park Sarah Jessica Parker Lovely Liquid Satin Jacomo Jacomo for Her Versace White Jeans Niki de Saint Phalle Niki de Saint Phalle Isabey Isabey Fleur Nocturne Tallulah Jane Gotham Acqua di Parma Iris Nobile Edizione Speziale Faberlic Ivresse de L´amour MOR Peony Flower Revlon Intimate Stefano Canturi Canturi