Σχεδιαστές » I-K » Πικαντικο Αρωματικο « Ομάδες

Kiss Her Kiss Cosmetics για γυναίκες

Kiss Her Kiss Cosmetics για γυναίκες

Kiss Her Kiss Cosmetics για γυναίκες Εικόνες

Kiss Her από Kiss Cosmetics είναι ένα Πικαντικο Αρωματικο άρωμα για γυναίκες. Kiss Her κυκλοφόρησε το έτος 2006. Το άρωμα περιέχει Φύλλο Συκιάς, πιπέρι, κόκκινη παπαρούνα, ορχιδέα, κρίνος, Κεχριμπάρι, Μόσχος, δέρμα και Μαχόγκανι.

Φύλλο Συκιάς πιπέρι κόκκινη παπαρούνα ορχιδέα κρίνος Κεχριμπάρι Μόσχος δέρμα Μαχόγκανι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Kiss Her by Kiss Cosmetics.

Kiss Her Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Kiss Cosmetics Kiss Her fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Kiss Cosmetics Kiss Her, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Kiss Her by Kiss Cosmetics. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Kiss Her by Kiss Cosmetics αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πικαντικο Αρωματικο
Joop! Jump Summer Temptation Pal Zileri Lab i-White Monotheme Fine Fragrances Venezia Tea Leaves Red Tea & Spices L`Erbolario Absinthium Gendarme 7 Sinful Scents Sloth Creed Epicea Cale Fragranze d’Autore Dolce Riso Damien Bash Parfum Lucifer No.4 Nazareno Gabrielli Nazareno Gabrielli Sinfonia di Note Poudre d'Epices Esme Rene Adam's Secret Fragonard Mensonge