Σχεδιαστές » I-K » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Kiton Black Kiton για άνδρες

Kiton Black Kiton για άνδρες

ozoνώδες

Kiton Black από Kiton είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για άνδρες. Kiton Black κυκλοφόρησε το έτος 2007. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, φύλλο βιολέτας, λεμόνι και κόκκινα μούρα; οι μεσαίες νότες είναι Κυκλάμινο, Βιολέτα, Κέδρος και Κάρδαμο; οι νότες της βάσης είναι δέρμα, σπόρος Τόνκα, Κεχριμπάρι και Βέτιβερ.

Περγαμόντο φύλλο βιολέτας λεμόνι κόκκινα μούρα

Κυκλάμινο Βιολέτα Κέδρος Κάρδαμο

δέρμα σπόρος Τόνκα Κεχριμπάρι Βέτιβερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Kiton Black by Kiton.

Kiton Black Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Kiton Kiton Black fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Kiton Kiton Black, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Kiton Black by Kiton. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Kiton Black by Kiton αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Aquolina Blue Sugar Mypa Madonna Men Abercrombie & Fitch Fierce Kenneth Cole Kenneth Cole Black Limited Edition Roxana Illuminated Perfume Q A Perfume Organic Perfumed Wine - Rosé s.Oliver s.Oliver Spring Spirit Man Parfums Berdoues 1902 Tonique Remy Latour Cigar Commander Nobile 1942 PonteVecchio Oriflame Midsummer Man Rubino Cosmetics Predateur ou Proie