Σχεδιαστές » I-K » Δερμα « Ομάδες

Knize Ten Knize για άνδρες

Knize Ten Knize για άνδρες

καπνιστό
Knize Ten Knize για άνδρες Εικόνες Knize Ten Knize για άνδρες Εικόνες Knize Ten Knize για άνδρες Εικόνες

Knize Ten από Knize είναι ένα Δερμα άρωμα για άνδρες. Knize Ten κυκλοφόρησε κατά την διάρκεια της δεκαετίας 1920's. Knize Ten έχει δημιουργηθεί από Vincent Roubert και Francois Coty. Οι νότες κορυφής είναι Πετιτ γκρέιν, πορτοκάλι , Αμάλφι λεμόνι, δεντρολίβανο, Περγαμόντο και Γεράνι; οι μεσαίες νότες είναι Κέδρος της Βιρτζίνιας, πατσουλί, σανδαλόξυλο, βάμμα ρόδου, Γαρύφαλλο, Κανέλα, άνθη πορτοκαλιάς και ρίζα ίρις; οι νότες της βάσης είναι δέρμα, Κεχριμπάρι, Μόσχος, δρυς βρύα , Καστορέουμ και Βανίλια.

Πετιτ γκρέιν πορτοκάλι Αμάλφι λεμόνι δεντρολίβανο Περγαμόντο Γεράνι

Κέδρος της Βιρτζίνιας πατσουλί σανδαλόξυλο βάμμα ρόδου Γαρύφαλλο Κανέλα άνθη πορτοκαλιάς ρίζα ίρις

δέρμα Κεχριμπάρι Μόσχος δρυς βρύα Καστορέουμ Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Knize Ten by Knize.

Knize Ten Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Knize Knize Ten fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Knize Knize Ten, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Knize Ten by Knize. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Knize Ten by Knize αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Δερμα
Missoni Missoni Uomo Maurer & Wirtz GranValor Tabac Aubusson Aubusson Homme Daniel Hechter Caractere English Leather English Leather Sonoma Scent Studio Fireside Intense biehl parfumkunstwerke gs02 Parfumerie Generale Private Collection L`Oiseau de Nuit Adidas Adidas Dare Boadicea the Victorious Agarwood Collection Intricate Byredo Baudelaire Strange Invisible Perfumes Black Rosette