Σχεδιαστές » I-K » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

Knize Two Knize για άνδρες

Knize Two Knize για άνδρες

Knize Two από Knize είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για άνδρες. Knize Two κυκλοφόρησε το έτος 1978. Οι νότες κορυφής είναι γάλβανο, Περγαμόντο, Αμάλφι λεμόνι, Αλδεϋδες, νότες πρασίνου και Πετιτ γκρέιν; οι μεσαίες νότες είναι Γαρύφαλλο, ίριδα, γιασεμί, τριαντάφυλλο και Βιολέτα; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, σανδαλόξυλο, δρυς βρύα , Κέδρος της Βιρτζίνιας, Κεχριμπάρι και σπόρος Τόνκα.

γάλβανο Περγαμόντο Αμάλφι λεμόνι Αλδεϋδες νότες πρασίνου Πετιτ γκρέιν

Γαρύφαλλο ίριδα γιασεμί τριαντάφυλλο Βιολέτα

Μόσχος σανδαλόξυλο δρυς βρύα Κέδρος της Βιρτζίνιας Κεχριμπάρι σπόρος Τόνκα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Knize Two by Knize.

Knize Two Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Knize Knize Two fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Knize Knize Two, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Knize Two by Knize. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Knize Two by Knize αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε Λουλουδενιο
Hermes Rouge Hermes Givenchy Ysatis Cerruti Cerruti 1881 Lumieres d`Ete Clarins Sunshine Fragrance Clinique Aromatics Elixir Sheer Velvet Philtre Sensuel Teo Cabanel Oha Nina Ricci Ricci Ricci Corine de Farme Camelia DSH Perfumes Feuilles (Leaves) Marc de la Morandiere Sissi Atkinsons Euforia Alviero Martini Urban Safari Woman