Σχεδιαστές » I-K » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Hello Kitty Baby Perfume Koto Parfums για γυναίκες

Hello Kitty Baby Perfume Koto Parfums για γυναίκες

γεύση καρυδιού
Hello Kitty Baby Perfume Koto Parfums για γυναίκες Εικόνες Hello Kitty Baby Perfume Koto Parfums για γυναίκες Εικόνες Hello Kitty Baby Perfume Koto Parfums για γυναίκες Εικόνες Hello Kitty Baby Perfume Koto Parfums για γυναίκες Εικόνες Hello Kitty Baby Perfume Koto Parfums για γυναίκες Εικόνες Hello Kitty Baby Perfume Koto Parfums για γυναίκες Εικόνες

Hello Kitty Baby Perfume από Koto Parfums είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Hello Kitty Baby Perfume κυκλοφόρησε το έτος 2008. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Drom. Οι νότες κορυφής είναι κόκκινα μούρα, νότες πρασίνου και φουντούκι; οι μεσαίες νότες είναι φράουλα, Βιολέτα και θαλασσινές νότες; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος και νότες ξύλων.

κόκκινα μούρα νότες πρασίνου φουντούκι

φράουλα Βιολέτα θαλασσινές νότες

Μόσχος νότες ξύλων

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Hello Kitty Baby Perfume by Koto Parfums.

Hello Kitty Baby Perfume Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Koto Parfums Hello Kitty Baby Perfume fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Koto Parfums Hello Kitty Baby Perfume, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Hello Kitty Baby Perfume by Koto Parfums. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Hello Kitty Baby Perfume by Koto Parfums αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Ralph Lauren Ralph Lancetti Etre Special Edition IV The Body Shop Aztique LR Carmen Electra Victoria`s Secret Sexy Little Thing Giorgio Beverly Hills Giorgio Beverly Hills Blue Erox Realm Women Sarah Jessica Parker Endless Lucien Lelong Indiscret Jennifer Lopez Blue Glow by JLO Love Passport Piece of Peace Fiorucci Pin Up I M Funny