Σχεδιαστές » I-K » Ξυλωδη Πικαντικο « Ομάδες

America One 31 Krigler για άνδρες

America One 31 Krigler για άνδρες

America One 31 από Krigler είναι ένα Ξυλωδη Πικαντικο άρωμα για άνδρες. America One 31 κυκλοφόρησε το έτος 1931. Το άρωμα περιέχει βετιβέρ, νερόλι, Κέδρος της Βιρτζίνιας, Μανταριν ορανζ, κύμινο και πιπέρι.

βετιβέρ νερόλι Κέδρος της Βιρτζίνιας Μανταριν ορανζ κύμινο πιπέρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about America One 31 by Krigler.

America One 31 Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Krigler America One 31 fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Krigler America One 31, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει America One 31 by Krigler. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για America One 31 by Krigler αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Πικαντικο
Chanel Allure Homme Sport Ermenegildo Zegna Zegna Intenso Hermes Hermessence Paprika Brasil Bruno Banani Magic Man Mandarina Duck Mandarina Duck Man Aramis Havana Reserva Tonino Lamborghini Feroce Olivier Durbano Black Tourmaline Smell Bent Violet Tendencies Montale Aoud Musk Farmacia SS. Annunziata Sofron Galimard Galimar