Σχεδιαστές » I-K » Ξυλωδη Πικαντικο « Ομάδες

America One Krigler για άνδρες

America One Krigler για άνδρες

America One από Krigler είναι ένα Ξυλωδη Πικαντικο άρωμα για άνδρες. America One κυκλοφόρησε το έτος 1931. Το άρωμα περιέχει βετιβέρ, νερόλι, Κέδρος της Βιρτζίνιας, Μανταριν ορανζ, κύμινο και πιπέρι.

βετιβέρ νερόλι Κέδρος της Βιρτζίνιας Μανταριν ορανζ κύμινο πιπέρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about America One by Krigler.

America One Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Krigler America One fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Krigler America One, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει America One by Krigler. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για America One by Krigler αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Πικαντικο
Armand Basi In Blue Hugo Boss Boss In Motion Green Tom Ford Japon Noir Comme des Garcons Comme des Garcons Series Luxe: Patchouli Ayala Moriel Immortelle L`Amour Replay Replay Intense for Him ScentStory 24 Parfumerie Generale Bois de Copaiba Mauboussin M Generation I Profumi di Firenze Terra di Siena L`Artisan Parfumeur Coeur de Vetiver Sacre Rituals No. 18 Sandal Wood & Wild Rose