Σχεδιαστές » I-K » Ξυλωδη Πικαντικο « Ομάδες

Cosy Cedar Wood 72 Krigler για άνδρες

Cosy Cedar Wood 72 Krigler για άνδρες

καπνιστό

Cosy Cedar Wood 72 από Krigler είναι ένα Ξυλωδη Πικαντικο άρωμα για άνδρες. Cosy Cedar Wood 72 κυκλοφόρησε το έτος 1972. Το άρωμα περιέχει Κέδρος της Βιρτζίνιας, δεντρολίβανο, μοσχοκάρυδο, θυμίαμα, Κυπαρίσσι, λεμόνι, Υλάνγκ Υλάνγκ, έλατο και Βέτιβερ.

Κέδρος της Βιρτζίνιας δεντρολίβανο μοσχοκάρυδο θυμίαμα Κυπαρίσσι λεμόνι Υλάνγκ Υλάνγκ έλατο Βέτιβερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Cosy Cedar Wood 72 by Krigler.

Cosy Cedar Wood 72 Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Krigler Cosy Cedar Wood 72 fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Krigler Cosy Cedar Wood 72, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Cosy Cedar Wood 72 by Krigler. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Cosy Cedar Wood 72 by Krigler αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Πικαντικο
Cacharel Amor pour Homme Salvatore Ferragamo Subtil Pour Homme Oriflame Deep Woods L`Erbolario China Fresh Patchouli Pure Hilde Soliani Teatro Olfattivo Di Parma: Bell'Antonio Parfumerie Generale Bois de Copaiba Franck Olivier Forever for Him Carolina Herrera 212 Men Ice O Boticario Egeo Dolce Diane von Furstenberg D Lush The Smell of Freedom