Σχεδιαστές » I-K » Ξυλωδη Πικαντικο « Ομάδες

Cosy Cedar Wood Krigler για άνδρες

Cosy Cedar Wood Krigler για άνδρες

καπνιστό

Cosy Cedar Wood από Krigler είναι ένα Ξυλωδη Πικαντικο άρωμα για άνδρες. Cosy Cedar Wood κυκλοφόρησε το έτος 1972. Το άρωμα περιέχει Κέδρος της Βιρτζίνιας, δεντρολίβανο, μοσχοκάρυδο, θυμίαμα, Κυπαρίσσι, λεμόνι, Υλάνγκ Υλάνγκ, έλατο και Βέτιβερ.

Κέδρος της Βιρτζίνιας δεντρολίβανο μοσχοκάρυδο θυμίαμα Κυπαρίσσι λεμόνι Υλάνγκ Υλάνγκ έλατο Βέτιβερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Cosy Cedar Wood by Krigler.

Cosy Cedar Wood Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Krigler Cosy Cedar Wood fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Krigler Cosy Cedar Wood, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Cosy Cedar Wood by Krigler. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Cosy Cedar Wood by Krigler αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Πικαντικο
Baldessarini Del Mar Baldessarini Acqua di Biella Ca' Luna Parfums Elite Elite Silver Limited Edition for Him Oscar de la Renta Oscar for Men Diptyque L'Eau Trois Jaguar Jaguar Prestige Hilde Soliani Teatro Olfattivo Di Parma: Bell'Antonio Olivier Durbano Amethyst Stephanie de Saint-Aignan Tobacco Mucho Indult Reve En Cuir Prada Infusion de Vetiver Smell Bent Dr. Dreidel