Σχεδιαστές » I-K » Λουλουδενιο « Ομάδες

Juicy Jasmine Krigler για γυναίκες

Juicy Jasmine Krigler για γυναίκες

κίτρινο φλόραλ

Juicy Jasmine από Krigler είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Juicy Jasmine κυκλοφόρησε το έτος 1930. Το άρωμα περιέχει γιασεμί, άνθος πορτοκαλιού Αφρικής, υάκυνθος, Υλάνγκ Υλάνγκ, ξύλο γκουαϊακ και κρίνο της κοιλάδας.

γιασεμί άνθος πορτοκαλιού Αφρικής υάκυνθος Υλάνγκ Υλάνγκ ξύλο γκουαϊακ κρίνο της κοιλάδας

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Juicy Jasmine by Krigler.

Juicy Jasmine Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Krigler Juicy Jasmine fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Krigler Juicy Jasmine, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Juicy Jasmine by Krigler. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Juicy Jasmine by Krigler αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Giorgio Armani Sensi White Notes Chanel Allure Yves Rocher Rose Absolue Anna Sui Dolly Girl Ooh La Love Prada No5 Narciso Eau Jeune Eau Jeune Viva Passion Laura Mercier Eau de Lune Demeter Fragrance Honeysuckle Kenzo Flower by Kenzo Essentielle S. Cute Sweet Amour Red Apple Elizabeth Taylor Violet Eyes Susanne Lang Sula Supermodel Playering Set