Σχεδιαστές » I-K » Δερμα « Ομάδες

Lovely Patchouli Krigler για άνδρες

Lovely Patchouli Krigler για άνδρες

Lovely Patchouli από Krigler είναι ένα Δερμα άρωμα για άνδρες. Lovely Patchouli κυκλοφόρησε το έτος 1955. Το άρωμα περιέχει πατσουλί, Κεχριμπάρι, Περγαμόντο και δέρμα.

πατσουλί Κεχριμπάρι Περγαμόντο δέρμα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Lovely Patchouli by Krigler.

Lovely Patchouli Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Krigler Lovely Patchouli fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Krigler Lovely Patchouli, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Lovely Patchouli by Krigler. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Lovely Patchouli by Krigler αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Δερμα
Caron Tabac Blond Rochas Globe Montana Parfum de Peau Etienne Aigner Aigner Black for Men Etienne Aigner Suede Edition men Sonoma Scent Studio Fireside Intense Boadicea the Victorious Vibrant Boadicea the Victorious Complex Boadicea the Victorious Agarwood Collection Intricate Creed Royal English Leather Krigler Lieber Gustav Parfumerie Generale Private Collection Cuir d'Iris