Σχεδιαστές » I-K » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Mediterranean Peach Krigler για γυναίκες

Mediterranean Peach Krigler για γυναίκες

απαλό πικάντικο

Mediterranean Peach από Krigler είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Mediterranean Peach κυκλοφόρησε το έτος 1915. Το άρωμα περιέχει Νότες Ανθών, ροδάκινο , Νότες φρούτων και κασσία.

Νότες Ανθών ροδάκινο Νότες φρούτων κασσία

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Mediterranean Peach by Krigler.

Mediterranean Peach Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Krigler Mediterranean Peach fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Krigler Mediterranean Peach, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Mediterranean Peach by Krigler. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Mediterranean Peach by Krigler αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Laura Biagiotti Emotion Molton Brown Intoxicating Davana Blossom Jeanne Arthes Sur Un Nuage Lancome Lancome Tresor Eau Legere Sheer Luciano Soprani D Luciano Soprani Benetton Energy Woman Infusion Organique Indochine MOR Cassis Noir Davidoff Cool Water Game Parfums de Coeur Sexiest Fantasies Love Struck Barbie Barbie Modelo Jean Patou Un Amour de Patou