Σχεδιαστές » I-K » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Orientalia Kristel Saint Martin για γυναίκες

Orientalia Kristel Saint Martin για γυναίκες

Orientalia Kristel Saint Martin για γυναίκες Εικόνες Orientalia Kristel Saint Martin για γυναίκες Εικόνες

Orientalia από Kristel Saint Martin είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Orientalia κυκλοφόρησε κατά την διάρκεια της δεκαετίας 2000's. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, Μανταριν ορανζ και ροδάκινο; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, κρίνος, δαμάσκηνο και κρίνο της κοιλάδας; οι νότες της βάσης είναι βετιβέρ, Μόσχος και Κεχριμπάρι.

Περγαμόντο Μανταριν ορανζ ροδάκινο

γιασεμί κρίνος δαμάσκηνο κρίνο της κοιλάδας

βετιβέρ Μόσχος Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Orientalia by Kristel Saint Martin.

Orientalia Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Kristel Saint Martin Orientalia fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Kristel Saint Martin Orientalia, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Orientalia by Kristel Saint Martin. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Orientalia by Kristel Saint Martin αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Christian Dior J`adore Escada Sexy Graffiti Kenzo Ca Sent Beau NafNaf NafNaf Too... Avon Urban Flowers London Lilly Pulitzer Squeeze Creed Acqua Fiorentina Ted Baker Endurance Women Nina Ricci Nina Precious Swarovski Edition Ralph Lauren Summer Romance Salvador Dali Laguna Maravilla Fiorucci Pin Up I M Juicy