Σχεδιαστές » I-K » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Parfum D'Or Kristel Saint Martin για γυναίκες

Parfum D'Or Kristel Saint Martin για γυναίκες

Parfum D'Or Kristel Saint Martin για γυναίκες Εικόνες

Parfum D'Or από Kristel Saint Martin είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Parfum D'Or κυκλοφόρησε το έτος 1986. Οι νότες κορυφής είναι άνθος πορτοκαλιού Αφρικής, Μανταριν ορανζ, Βιολέτα και Κυκλάμινο; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, Υλάνγκ Υλάνγκ, μοσχοκάρφι, τριαντάφυλλο, ροδάκινο , ανανάς, δαμάσκηνο και κρίνο της κοιλάδας; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, σανδαλόξυλο, πατσουλί και Κεχριμπάρι.

άνθος πορτοκαλιού Αφρικής Μανταριν ορανζ Βιολέτα Κυκλάμινο

γιασεμί Υλάνγκ Υλάνγκ μοσχοκάρφι τριαντάφυλλο ροδάκινο ανανάς δαμάσκηνο κρίνο της κοιλάδας

Μόσχος σανδαλόξυλο πατσουλί Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Parfum D'Or by Kristel Saint Martin.

Parfum D'Or Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Kristel Saint Martin Parfum D'Or fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Kristel Saint Martin Parfum D'Or, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Parfum D'Or by Kristel Saint Martin. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Parfum D'Or by Kristel Saint Martin αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Valentino V ID Parfums Rose Divine Bond No 9 West Side Christian Dior Dior Homme Intense Oscar de la Renta Rosamor Rance 1795 Rue Rance Eau Royale Frederic Malle L'Eau d'Hiver Montale Aoud Collection - Aoud Flowers Trish McEvoy Trish Rasasi Abeer Bond No 9 Washington Square Le Labo Belle Du Soir