Σχεδιαστές » I-K » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Spazio Krizia Donna Krizia για γυναίκες

Spazio Krizia Donna Krizia για γυναίκες

Το είχα : 1

μέλι

Spazio Krizia Donna από Krizia είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Spazio Krizia Donna κυκλοφόρησε το έτος 1997. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Christine Nagel. Οι νότες κορυφής είναι τριαντάφυλλο και Κόκοι ψημμένου Καφέ; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, μέλι και πλουμέρια(φρατζιπάνι); οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Ζωϊκό Άμπερ και Βανίλια.

τριαντάφυλλο Κόκοι ψημμένου Καφέ

γιασεμί μέλι πλουμέρια(φρατζιπάνι)

σανδαλόξυλο Ζωϊκό Άμπερ Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Spazio Krizia Donna by Krizia.

Spazio Krizia Donna Σχόλια Αρωμάτων

Spazio Krizia Donna by Krizia 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Krizia Spazio Krizia Donna fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Krizia Spazio Krizia Donna, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Spazio Krizia Donna by Krizia. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Spazio Krizia Donna by Krizia αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Calvin Klein Truth Lush Antonio Banderas Diavolo per Donna Yves Saint Laurent Baiser de Cinema Yves Saint Laurent Nu Eau de Toilette Lobogal Lobogal Pour Elle Escada Escada La Collina Toscana La Collina Toscana Poppy of Cliffs Charles Jourdan L`Insolent Ellie Perfume Ellie Nuit Filles des Iles Floral Sensuel Etienne Aigner Etienne Aigner Pour Femme Dorin Un Air d’Arabie Rose of Taif