Σχεδιαστές » I-K » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Couture Kylie Minogue για γυναίκες

Couture Kylie Minogue για γυναίκες

Couture Kylie Minogue για γυναίκες Βίντεο Couture Kylie Minogue για γυναίκες Βίντεο
Couture Kylie Minogue για γυναίκες Εικόνες Couture Kylie Minogue για γυναίκες Εικόνες

Couture από Kylie Minogue είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Couture κυκλοφόρησε το έτος 2009. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Alexandra Kosinski. Οι νότες κορυφής είναι Κεράσι, ανθη λεμονιας και Βιολέτα; οι μεσαίες νότες είναι Υλάνγκ Υλάνγκ, γιασεμί και λουλούδι του πάθους; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, Βανίλια και Κέδρος.

Κεράσι ανθη λεμονιας Βιολέτα

Υλάνγκ Υλάνγκ γιασεμί λουλούδι του πάθους

Μόσχος Βανίλια Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Couture by Kylie Minogue.

Couture Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Kylie Minogue Couture fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Kylie Minogue Couture, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Couture by Kylie Minogue. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Couture by Kylie Minogue αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Divine Divine Issey Miyake Le Feu D'Issey Light Al-Rehab Maysoon Roberto Verino Verino Pour Homme Michael Kors Michael Strange Invisible Perfumes Musc Botanique Oriflame Volare Tom Ford Azure Lime Bill Blass Red Des Filles a la Vanille Avec Toi sous les Etoiles Ulric de Varens Creation N° 13 Niven Morgan Gold Scent