Σχεδιαστές » I-K » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Pink Sparkle POP Kylie Minogue για γυναίκες

Pink Sparkle POP Kylie Minogue για γυναίκες

απαλό πικάντικο
Pink Sparkle POP Kylie Minogue για γυναίκες Εικόνες Pink Sparkle POP Kylie Minogue για γυναίκες Εικόνες Pink Sparkle POP Kylie Minogue για γυναίκες Εικόνες

Pink Sparkle POP από Kylie Minogue είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Pink Sparkle POP κυκλοφόρησε το έτος 2011. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Vincent Schaller. Οι νότες κορυφής είναι ροζ πιπέρι, ροδάκινο και Μήλο Γκόλντεν; οι μεσαίες νότες είναι γαρδένια, τριαντάφυλλο, λουλούδι τιαρέ και κατιφές; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος και σανδαλόξυλο.

ροζ πιπέρι ροδάκινο Μήλο  Γκόλντεν

γαρδένια τριαντάφυλλο λουλούδι τιαρέ κατιφές

Μόσχος σανδαλόξυλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Pink Sparkle POP by Kylie Minogue.

Pink Sparkle POP Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Kylie Minogue Pink Sparkle POP fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Kylie Minogue Pink Sparkle POP, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Pink Sparkle POP by Kylie Minogue. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Pink Sparkle POP by Kylie Minogue αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Azzaro Visit for Women Lancome Aroma Calm Cafe Parfums Cafe-Cafe Puro Iced Esteban Patchouli ID Parfums Ame Toscane Reflet d’Iris Eau Jeune Eau Jeune Double Je Comme des Garcons Pearly Monster Tova Beverly Hills Tova Signature MDCI Parfums Rose de Siwa Sarantis B.U. Blossom Ulric de Varens Mini Musk Chloe Love