Σχεδιαστές » L » Ανατολιτικο « Ομάδες

Nine Dragons L`Aromatica Perfume για γυναίκες και άνδρες

Nine Dragons L`Aromatica Perfume για γυναίκες και άνδρες

καπνιστό

Nine Dragons από L`Aromatica Perfume είναι ένα Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Το άρωμα περιέχει Μόσχος, ροζ λωτός, πράσινο τσάι, Βερβένα λέμόν, νότες ξύλων και θυμίαμα.

Μόσχος ροζ λωτός πράσινο τσάι Βερβένα λέμόν νότες  ξύλων θυμίαμα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Nine Dragons by L`Aromatica Perfume.

Nine Dragons Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με L`Aromatica Perfume Nine Dragons fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με L`Aromatica Perfume Nine Dragons, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Nine Dragons by L`Aromatica Perfume. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Nine Dragons by L`Aromatica Perfume αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολιτικο
Lalique Lalique Le Parfum Thierry Mugler A*Men Pure Coffee Mariella Burani Mariella Burani Comptoir Sud Pacifique Cool Tropic Paradise Salvador Dali Dalimania Demeter Fragrance HOTKISS Double Trouble Tesori d`Oriente Hammam Guerlain Tonka Imperiale Rasasi Al Maqam D.S. & Durga Resin Omnia Profumi Ambra Laura Mercier Ambre Passion Elixir