Σχεδιαστές » L » Ανατολικο Πικαντικο « Ομάδες

Ambre Extreme L`Artisan Parfumeur για γυναίκες και άνδρες

Ambre Extreme L`Artisan Parfumeur για γυναίκες και άνδρες

Ambre Extreme L`Artisan Parfumeur για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Ambre Extreme L`Artisan Parfumeur για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Ambre Extreme από L`Artisan Parfumeur είναι ένα Ανατολικο Πικαντικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Ambre Extreme κυκλοφόρησε το έτος 2001. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Jean-Claude Ellena. Το άρωμα περιέχει Κεχριμπάρι, Βανίλια και καρυκεύματα.

Κεχριμπάρι Βανίλια καρυκεύματα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Ambre Extreme by L`Artisan Parfumeur.

Ambre Extreme Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με L`Artisan Parfumeur Ambre Extreme fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με L`Artisan Parfumeur Ambre Extreme, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Ambre Extreme by L`Artisan Parfumeur. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Ambre Extreme by L`Artisan Parfumeur αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολικο Πικαντικο
Aftelier Cacao Yves Saint Laurent Opium Orient Extreme The Body Shop Cinnamon Spice Perfume Oil Hummer H2 Yves Saint Laurent Opium Collector Edition 2008 Sahlini Parfums Femininde La Prairie Life Threads Gold Avon Christian Lacroix Absynthe for Him Tesori d`Oriente Aegyptus Ayala Moriel Razala Melange Perfume Roll-On Perfume No. 13 UNTITLED UNTITLED No. 1 by Yosh Han