Σχεδιαστές » L » Λουλουδενιο « Ομάδες

Fleur D'Oranger L`Artisan Parfumeur για γυναίκες

Fleur D'Oranger L`Artisan Parfumeur για γυναίκες

σαπουνώδες

Fleur D'Oranger από L`Artisan Parfumeur είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Fleur D'Oranger κυκλοφόρησε το έτος 2005. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Anne Flipo. Το άρωμα περιέχει πορτοκάλι , άνθη πορτοκαλιάς, νερόλι και Πετιτ γκρέιν.

πορτοκάλι άνθη πορτοκαλιάς νερόλι Πετιτ γκρέιν

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Fleur D'Oranger by L`Artisan Parfumeur.

Fleur D'Oranger Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με L`Artisan Parfumeur Fleur D'Oranger fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με L`Artisan Parfumeur Fleur D'Oranger, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Fleur D'Oranger by L`Artisan Parfumeur. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Fleur D'Oranger by L`Artisan Parfumeur αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Elizabeth Arden 5th Avenue Christian Dior Pure Poison Elixir Avon Surreal Air-Val International Disney Minnie Guerlain Cruel Gardenia Victoria`s Secret Breathless Oscar de la Renta Oscar Summer Fragonard Baroque Les Parfums de Rosine La Rose Legere Caron Or et Noir Voluspa Cult of Helios mark. mark Sophistique