Σχεδιαστές » L » Λουλουδενιο « Ομάδες

Fleur d`Oranger 2007 L`Artisan Parfumeur για γυναίκες

beeswax
σαπουνώδες
Fleur d`Oranger 2007 L`Artisan Parfumeur για γυναίκες Εικόνες

Fleur d`Oranger 2007 από L`Artisan Parfumeur είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Fleur d`Oranger 2007 κυκλοφόρησε το έτος 2007. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Anne Flipo. Το άρωμα περιέχει πορτοκάλι , νερόλι, άνθη πορτοκαλιάς και Μελισσοκέρι.

πορτοκάλι νερόλι άνθη πορτοκαλιάς Μελισσοκέρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Fleur d`Oranger 2007 by L`Artisan Parfumeur.

Fleur d`Oranger 2007 Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με L`Artisan Parfumeur Fleur d`Oranger 2007 fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με L`Artisan Parfumeur Fleur d`Oranger 2007, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Fleur d`Oranger 2007 by L`Artisan Parfumeur. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Fleur d`Oranger 2007 by L`Artisan Parfumeur αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Abinoam Inveja Perry Ellis 360° Red Pierre Cardin Tristan Annick Goutal Heure Exquise Revlon Charlie Blue Victoria`s Secret Sexy Little Thing Ooh La La Trance Essence Pink Kat Comme des Garcons Comme des Garcons Series 2 Red: Rose Christian Dior Miss Dior Cherie Blooming Bouquet L`Erbolario Tuberosa Prescriptives Flirt Girard Lysval