Σχεδιαστές » L » Λουλουδενιο « Ομάδες

Fleur d`Oranger 2007 L`Artisan Parfumeur για γυναίκες

beeswax
σαπουνώδες
Fleur d`Oranger 2007 L`Artisan Parfumeur για γυναίκες Εικόνες

Fleur d`Oranger 2007 από L`Artisan Parfumeur είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Fleur d`Oranger 2007 κυκλοφόρησε το έτος 2007. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Anne Flipo. Το άρωμα περιέχει πορτοκάλι , νερόλι, άνθη πορτοκαλιάς και Μελισσοκέρι.

πορτοκάλι νερόλι άνθη πορτοκαλιάς Μελισσοκέρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Fleur d`Oranger 2007 by L`Artisan Parfumeur.

Fleur d`Oranger 2007 Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με L`Artisan Parfumeur Fleur d`Oranger 2007 fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με L`Artisan Parfumeur Fleur d`Oranger 2007, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Fleur d`Oranger 2007 by L`Artisan Parfumeur. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Fleur d`Oranger 2007 by L`Artisan Parfumeur αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Chloe Fleur de Narcisse Serge Lutens Douce Amere Yves Rocher Magnolia Giorgio Beverly Hills Giorgio Carven Madame de Carven Chantecaille Le Jasmin Shantara Reve Etoile Halle Berry Halle Pure Orchid Susanne Lang Sula Girl Next Door Playering Set Erreuno Miss Erreuno Salvatore Ferragamo Attimo Mazzolari Zagara