Σχεδιαστές » L » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Iris Pallida 2007 L`Artisan Parfumeur για γυναίκες

Το έχω: 1 Το θέλω: 1

απαλό πικάντικο
Iris Pallida 2007 L`Artisan Parfumeur για γυναίκες Εικόνες

Iris Pallida 2007 από L`Artisan Parfumeur είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Iris Pallida 2007 κυκλοφόρησε το έτος 2007. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Anne Flipo. Οι νότες κορυφής είναι ίρις της Τοσκάνης, άνθη πορτοκαλιάς, μολόχα, τριαντάφυλλο Τουρκίας και Γλυκάνισο; οι μεσαίες νότες είναι ίριδα, πατσουλί, φύλλο βιολέτας, Βέτιβερ, κρίνο της κοιλάδας και Κέδρος; οι νότες της βάσης είναι ξύλο γκουαϊακ, λευκός μόσχος και Κεχριμπάρι.

ίρις της Τοσκάνης άνθη πορτοκαλιάς μολόχα τριαντάφυλλο Τουρκίας Γλυκάνισο

ίριδα πατσουλί φύλλο βιολέτας Βέτιβερ κρίνο της κοιλάδας Κέδρος

ξύλο γκουαϊακ λευκός μόσχος Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Iris Pallida 2007 by L`Artisan Parfumeur.

Iris Pallida 2007 Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με L`Artisan Parfumeur Iris Pallida 2007 fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με L`Artisan Parfumeur Iris Pallida 2007, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Iris Pallida 2007 by L`Artisan Parfumeur. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Iris Pallida 2007 by L`Artisan Parfumeur αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Salvatore Ferragamo Parfum Subtil Moschino Couture! Mauboussin M Moi Revlon Fire & Ice Cool Gres Fleur de Cabotine Hilde Soliani Teatro Olfattivo Di Parma: Vecchi Rossetti Angel Schlesser Esprit de Gingembre Pour Femme Neotantric Manic Love for Her Marella Ferrera Ambre Ze Prince Matchabelli New Musk Borsari Bouquet di Violette Nobile 1942 Anonimo Veneziano