Σχεδιαστές » L » Ανατολικο Πικαντικο « Ομάδες

Το έχω: 2 Το θέλω: 1

αμύγδαλο
γεύση καρυδιού
Jour de Fete L`Artisan Parfumeur για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Jour de Fete από L`Artisan Parfumeur είναι ένα Ανατολικο Πικαντικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Jour de Fete κυκλοφόρησε το έτος 2004. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Olivia Giacobetti. Το άρωμα περιέχει ίριδα, Βανιλια, Αμύγδαλο και σιτάρι.

ίριδα Βανιλια Αμύγδαλο σιτάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Jour de Fete by L`Artisan Parfumeur.

Jour de Fete Σχόλια Αρωμάτων

Gerry
Gerry

Απαλό και ζεστό άρωμα που είναι πολύ θηλυκό και στο ύφος του cashmere mist απο τη donna Karan.To αγαπώ.

May
2015
*sophi*
*sophi*

Όμορφο ,ζεστό και ιδιαίτερο.Μια χαρακτηριστική απαλή μυρωδιά αμύγδαλου χωρίς εντάσεις με συμπληρωματικές σημειώσεις βρώμης και βανίλιας...δεν είναι έντονο ή πολύ γλυκό ,μόνο ένα απαλό πέπλο αρώματος που απλώνεται ήρεμα και ήσυχα και μένει κοντά σου την ημέρα.
Φυσικό άρωμα και πουδρένιο...σαν μια ζεστή αγκαλιά.

Sep
2012

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με L`Artisan Parfumeur Jour de Fete fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με L`Artisan Parfumeur Jour de Fete, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Jour de Fete by L`Artisan Parfumeur. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Jour de Fete by L`Artisan Parfumeur αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολικο Πικαντικο
Hugo Boss Boss Intense Shimmer Edition Chanel Coco Eau de Parfum L`Artisan Parfumeur Ambre Extreme Satellite Padparadscha Yves Saint Laurent Opium Elixir Voluptueux Animale Animale for Men Demeter Fragrance Cinnamon Toast 10 Corso Como 10 Corso Como Uomo Jovan Satisfaction for Men UNTITLED UNTITLED No. 1 by Yosh Han Swiss Arabian Khateer Anya`s Garden Amberess