Σχεδιαστές » L » Πρασινο Συπρέ « Ομάδες

L'Eau de L'Artisan L`Artisan Parfumeur για γυναίκες και άνδρες

L'Eau de L'Artisan L`Artisan Parfumeur για γυναίκες και άνδρες

L'Eau de L'Artisan από L`Artisan Parfumeur είναι ένα Πρασινο Συπρέ άρωμα για γυναίκες και άνδρες. L'Eau de L'Artisan κυκλοφόρησε το έτος 1993. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Olivia Giacobetti. Το άρωμα περιέχει Βασιλικός, μέντα, λεμόνι, βερβένα, ματζουράνα, νότες ξύλων, τσάι και βρύα.

Βασιλικός μέντα λεμόνι βερβένα ματζουράνα νότες  ξύλων τσάι βρύα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about L'Eau de L'Artisan by L`Artisan Parfumeur.

L'Eau de L'Artisan Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με L`Artisan Parfumeur L'Eau de L'Artisan fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με L`Artisan Parfumeur L'Eau de L'Artisan, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει L'Eau de L'Artisan by L`Artisan Parfumeur. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για L'Eau de L'Artisan by L`Artisan Parfumeur αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πρασινο Συπρέ
Hugo Boss Hugo Perry Ellis Perry Man Ted Lapidus Blueted Gant Gant Summer Airness Power Instinct Nasomatto Hindu Grass Hugo Boss Hugo by Karim Rashid Gendarme Gendarme Creed Chevrefeuille April Aromatics Throat Chakra Oil Truefitt & Hill Grafton Adolfo Dominguez Te Verde