Σχεδιαστές » L » Ξυλωδη Πικαντικο « Ομάδες

L'Eau du Navigateur L`Artisan Parfumeur για γυναίκες και άνδρες

καπνιστό
ταμπάκο
L'Eau du Navigateur L`Artisan Parfumeur για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

L'Eau du Navigateur από L`Artisan Parfumeur είναι ένα Ξυλωδη Πικαντικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. L'Eau du Navigateur κυκλοφόρησε το έτος 1979. L'Eau du Navigateur έχει δημιουργηθεί από Jean-Claude Ellena και Jean-Francois Laporte. Το άρωμα περιέχει Καφές, καρυκεύματα, νότες ξύλων, Νότες Ανθών, ρούμι, ρετσίνη, θυμίαμα, ταμπάκο, δέρμα, Κέδρος και Μύρο.

Καφές καρυκεύματα νότες ξύλων Νότες Ανθών ρούμι ρετσίνη θυμίαμα ταμπάκο δέρμα Κέδρος Μύρο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about L'Eau du Navigateur by L`Artisan Parfumeur.

L'Eau du Navigateur Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με L`Artisan Parfumeur L'Eau du Navigateur fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με L`Artisan Parfumeur L'Eau du Navigateur, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει L'Eau du Navigateur by L`Artisan Parfumeur. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για L'Eau du Navigateur by L`Artisan Parfumeur αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Πικαντικο
Costes Costes Laura Biagiotti Biagiotti Due Uomo Comme des Garcons Comme des Garcons Series Luxe: Patchouli Juicy Couture Dirty English for Men Louis Feraud Feraud Homme Dianne Brill Cosmetics Dianne Brill Ted Baker Endurance The American Line Marines - Devil Dog La Bouquetiere L'Aristocrate Kenzo Once Upon a Time pour Homme Esteban Bois Velours Lucy B Royal Green Fig and Vanilla Woods