Σχεδιαστές » L » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

L’Ete en Douce L`Artisan Parfumeur για γυναίκες

L’Ete en Douce L`Artisan Parfumeur για γυναίκες

Το είχα : 1

L’Ete en Douce από L`Artisan Parfumeur είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. L’Ete en Douce κυκλοφόρησε το έτος 2005. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Olivia Giacobetti. Το άρωμα περιέχει άνθη πορτοκαλιάς, λευκός μόσχος, τριαντάφυλλο, πράσινο γρασίδι, άνθη λάιμ (φιλύρας), άχυρο και νότες ξύλων.

άνθη πορτοκαλιάς λευκός μόσχος τριαντάφυλλο πράσινο γρασίδι άνθη λάιμ (φιλύρας) άχυρο νότες  ξύλων

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about L’Ete en Douce by L`Artisan Parfumeur.

L’Ete en Douce Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με L`Artisan Parfumeur L’Ete en Douce fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με L`Artisan Parfumeur L’Ete en Douce, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει L’Ete en Douce by L`Artisan Parfumeur. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για L’Ete en Douce by L`Artisan Parfumeur αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Elizabeth Arden 5th Avenue After Five Chopard Infiniment Giorgio Armani Emporio Armani White For Her Salvatore Ferragamo Parfum Subtil Etro Musk Ulric de Varens Varens Love Comme des Garcons Pearly Monster Lalique Lalique Eau de Parfum Femme Limited Edition 2009 Strange Invisible Perfumes Magazine Street Melange Perfume Roll-On Perfume No. 7 Arno Sorel Jardins de Babel Women Juliette Has A Gun Not A Perfume