Σχεδιαστές » L » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

L`Ete en Douce (Extrait de Songe) L`Artisan Parfumeur για γυναίκες

L`Ete en Douce (Extrait de Songe) L`Artisan Parfumeur για γυναίκες

Το είχα : 1

L`Ete en Douce (Extrait de Songe) από L`Artisan Parfumeur είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. L`Ete en Douce (Extrait de Songe) κυκλοφόρησε το έτος 2005. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Olivia Giacobetti. Η νότα κορυφής είναι τριαντάφυλλο; οι μεσαίες νότες είναι άνθη πορτοκαλιάς και Λάιμ(άνθη φλαμουριάς); οι νότες της βάσης είναι λευκά ξύλα και λευκός μόσχος.

τριαντάφυλλο

άνθη πορτοκαλιάς  Λάιμ(άνθη φλαμουριάς)

λευκά ξύλα λευκός μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about L`Ete en Douce (Extrait de Songe) by L`Artisan Parfumeur.

L`Ete en Douce (Extrait de Songe) Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με L`Artisan Parfumeur L`Ete en Douce (Extrait de Songe) fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με L`Artisan Parfumeur L`Ete en Douce (Extrait de Songe), μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει L`Ete en Douce (Extrait de Songe) by L`Artisan Parfumeur. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για L`Ete en Douce (Extrait de Songe) by L`Artisan Parfumeur αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Estée Lauder Intuition Sarah Jessica Parker Covet Givenchy Les Parfums Mythiques - Le De Givenchy Adidas Adidas Pure Energy Bijan Bijan Nude ID Parfums Ame Toscane Reflet d’Iris Novae Plus Graceful Green Kiehl`s Original Musk Gap Close O Boticario Rhea Rasasi First Love Prince Matchabelli New Musk