Σχεδιαστές » L » Αρωματικο Κιτρο « Ομάδες

Mandarine L`Artisan Parfumeur για γυναίκες και άνδρες

Mandarine L`Artisan Parfumeur για γυναίκες και άνδρες

Mandarine από L`Artisan Parfumeur είναι ένα Αρωματικο Κιτρο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Mandarine κυκλοφόρησε το έτος 2006. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Olivia Giacobetti. Το άρωμα περιέχει Κέδρος της Βιρτζίνιας, τζίντζερ, Μανταριν ορανζ και πλουμέρια(φρατζιπάνι).

Κέδρος της Βιρτζίνιας τζίντζερ Μανταριν ορανζ πλουμέρια(φρατζιπάνι)

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Mandarine by L`Artisan Parfumeur.

Mandarine Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με L`Artisan Parfumeur Mandarine fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με L`Artisan Parfumeur Mandarine, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Mandarine by L`Artisan Parfumeur. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Mandarine by L`Artisan Parfumeur αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Κιτρο
Issey Miyake L'Eau d'Issey Summer 2007 Homme Sonia Rykiel L'Eau de Sonia Rykiel Clean Clean Sweet Layer Joop! Joop! Homme Summer Temptation Bois 1920 Agrumi Amari di Sicilia Aveda Aveda Men Pure-formance Aroma Spray Yves Rocher Antartic A Perfume Organic Urban Organic Parfums Berdoues Vetivera Herbacea Parfums Berdoues 1902 The Vert Montgomery Taylor Paratus Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Cologne Royale