Σχεδιαστές » L » Αρωματικο Κιτρο « Ομάδες

Mandarine L`Artisan Parfumeur για γυναίκες και άνδρες

Mandarine L`Artisan Parfumeur για γυναίκες και άνδρες

Mandarine από L`Artisan Parfumeur είναι ένα Αρωματικο Κιτρο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Mandarine κυκλοφόρησε το έτος 2006. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Olivia Giacobetti. Το άρωμα περιέχει Κέδρος της Βιρτζίνιας, τζίντζερ, Μανταριν ορανζ και πλουμέρια(φρατζιπάνι).

Κέδρος της Βιρτζίνιας τζίντζερ Μανταριν ορανζ πλουμέρια(φρατζιπάνι)

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Mandarine by L`Artisan Parfumeur.

Mandarine Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με L`Artisan Parfumeur Mandarine fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με L`Artisan Parfumeur Mandarine, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Mandarine by L`Artisan Parfumeur. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Mandarine by L`Artisan Parfumeur αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Κιτρο
Avon Full Speed Barbie Barbie Sirena Roger & Gallet Jean Marie Farina Extra Vieille Comme des Garcons Comme des Garcons Play Il Profvmo Osmo Scents Citron Sauvage Givenchy Givenchy Play Eau de Toilette Diptyque Oyedo Fragonard Les Naturelles: Verveine Guerlain Eau de Fleurs de Cedrat Roger & Gallet The Vert Gendarme Gendarme Green DSH Perfumes The´ Vert (Tea No. 1)