Σχεδιαστές » L » Κιτρο « Ομάδες

Mandarine Tout Simplement L`Artisan Parfumeur για γυναίκες

Mandarine Tout Simplement L`Artisan Parfumeur για γυναίκες

Mandarine Tout Simplement από L`Artisan Parfumeur είναι ένα Κιτρο άρωμα για γυναίκες. Mandarine Tout Simplement κυκλοφόρησε το έτος 2006. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Olivia Giacobetti. Το άρωμα περιέχει Μανταριν ορανζ, τζίντζερ, Κέδρος και πλουμέρια(φρατζιπάνι).

Μανταριν ορανζ τζίντζερ Κέδρος πλουμέρια(φρατζιπάνι)

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Mandarine Tout Simplement by L`Artisan Parfumeur.

Mandarine Tout Simplement Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με L`Artisan Parfumeur Mandarine Tout Simplement fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με L`Artisan Parfumeur Mandarine Tout Simplement, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Mandarine Tout Simplement by L`Artisan Parfumeur. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Mandarine Tout Simplement by L`Artisan Parfumeur αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Κιτρο
Lancome O de Lancome Comptoir Sud Pacifique O Pomelo - Pamplemousse L`Occitane en Provence Ruban d'Orange Comptoir Sud Pacifique Kumquat Alhambra Bath and Body Works Hello Sugar! Accord Parfait Citron & Mandarine L`Erbolario Bergamot Van Gils Between Sheets Demeter Fragrance Pink Grapefruit Antica Farmacista Grapefruit O Boticario Nativa Spa  Mandarin + Damask Susanne Lang Sula Lovebirds Fresh